Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

AG Nieruchomości

Gwiaździsta 20/5 Wrocław

Mapa

730 794...

730 794 777

biuro nieczynne

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe

O nas

AG Nieruchomości to marka osobista sygnowana imieniem i nazwiskiem założycielki. Jesteśmy agencją nieruchomości pracującą w modelu wyłącznym.

W butikowym biurze nieruchomości koncentrujemy się na niewielkiej liczbie ofert, co pozwala na ich dokładne opracowanie i wysokie pozycjonowanie na portalach internetowych. Indywidualne podejście do każdej oferty pozwala nam stworzyć spersonalizowaną strategię promocyjną.
Będąc na rynku nieruchomości od kilkunastu lat, nauczyliśmy się dostrzegać przede wszystkim szanse. Na bieżąco śledzimy i wyznaczamy nowe trendy, które możecie zaobserwować na naszych social mediach.

Doskonale wiemy, że zadowoleni Klienci to najlepsza forma promocji, lepsza niż tradycyjne działania marketingowe. Dziękujemy za zaufanie.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

53

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia AG Nieruchomości

Filtruj

1 450 000 zł184,40 m² 7 863,34 zł/m²

Anna Grabowska

Anna Grabowska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Lokalizacja: cesarzowice, gmina Kąty Wrocławskie, metraż: 184,40 m (powierzchnia użytkowa), w tym: parter 112,29 m , poddasze użytkowe 44,92...

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

Anna Grabowska

Anna Grabowska

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: strachocin/vespucciego Ilość pokoi:2 Metraż: 39m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1/5, budynek z windą z 2021roku z windą Informacje...

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł994,54 m² 20,11 zł/m²

Anna Grabowska

Anna Grabowska

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 m²

Lokalizacja: ołtaszyn/ ulica Kurpiów Metraż: 944,54m2 Działka: 0,5304m2 Zabudowa: jednorodzinna, garaż czterostanowiskowy wolnostojący 153,5 m2 Dostępne:...

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł63,98 m² 8 361,99 zł/m²

Anna Grabowska

Anna Grabowska

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Lokalizacja: przedmieście Świdnickie | ul. Wysoka, metraż: 63,98m , Kuchnia: oddzielna ze świetlikiem, piętro: 3/4, kamienica 1901r, informacje dodatkowe:...

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł428 m² 696,26 zł/m²

Romek Dąbrowski

Romek Dąbrowski

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: kąty Wrocławskie, ul. Grunwaldzkametraż: działka nr 21/7, powierzchnia 428 m , wymiary 10,98 39,14 mzabudowa: przeznaczenie działki...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 379 000 zł143,75 m² 9 593,04 zł/m²

Anna Grabowska

Anna Grabowska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Lokalizacja: iwiny/ ul. Miodowa Metraż: 128,2 (powierzchnia użytkowa), 143,75m2 (powierzchnia całkowita), zabudowa: jednorodzinna dwulokalowa, garaż...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56,50 m² 49,56 zł/m²

Alicja Krzyszczuk

Alicja Krzyszczuk

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* ilość pokoi: 3 * Metraż: 56,5 mkw * Kuchnia: oddzielna, wyposażona * Piętro: wysoki parter * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz. Miejsce postojowe...

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł12 m² 5 000 zł/m²

Małgorzata Filipiak

Małgorzata Filipiak

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku z 2018 roku w inwestycji Angel River. Miejsce znajduje się na poziomie -1,...

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł35 m² 70 zł/m²

Małgorzata Filipiak

Małgorzata Filipiak

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto - ul.Tęczowa Ilość pokoi:2 Metraż: 35 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1 (winda) Informacje dodatkowe: Dostępne od zaraz. Blok budynku...

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł294 m² 10 204,08 zł/m²

Małgorzata Filipiak

Małgorzata Filipiak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Lokalizacja: wilkszyn Metraż: parter 127, 80 m2 , + piętro 99,35 m2 (powierzchnia użytkowa 227,15 m2), powierzchnie tarasów, balkonów 66,05 m2 poddasze...

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł9 964 m² 76,17 zł/m²

Anna Grabowska

Anna Grabowska

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: oborniki Śląskie/ Siemianice ul. Srebrna, metraż: 9964m2 Działka: inwestycyjna nr 130/26 P1, dodatkowe informacje: dostęp do drogi gminnej...

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł54,36 m² 13 226,64 zł/m²

Małgorzata Filipiak

Małgorzata Filipiak

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: krzyki/klecina Ilość pokoi: 3 Metraż: 54,36 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 0/3 (wysoki parter) Dostępność : do uzgodnienia Na sprzedaż przytulne...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

902 033 zł79,25 m² 11 382,12 zł/m²

Anna Grabowska

Anna Grabowska

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja: żerniki Metraż: 79,25 m Wysokość lokalu: 260 cm Zabudowa: budynek mieszkalny, parter Wejście: bezpośrednio z ulicy Stan lokalu:...

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł485 m² 4 121,65 zł/m²

Anna Grabowska

Anna Grabowska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 240 m²

Lokalizacja: gmina Kąty Wrocławskie | Sadowice, metraż: 485,15 m powierzchni użytkowej domu, zabudowa: rezydencja wolnostojąca z poddaszem...

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

Małgorzata Filipiak

Małgorzata Filipiak

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: śródmieście | Plac Grunwaldzki Metraż: 53 m2 ilość pokoi: 2 Piętro 1 Dostępny: najem od zaraz Oferuję do wynajęcia słoneczne,...

Szczegóły ogłoszenia

1 729 268 zł155,50 m² 11 120,69 zł/m²

Anna Grabowska

Anna Grabowska

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: przedmieście Oławskie | ul.Pułaskiego Metraż: 155,5 m Kuchnia: aneks kuchenny, Piętro: 7/7 | apartamentowiec z 2018 roku | winda...

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł4 300 m² 76,51 zł/m²

Małgorzata Filipiak

Małgorzata Filipiak

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Lokalizacja: gmina Jelcz- laskowice/miłocice Metraż: 4300 m2 Zabudowa: domków jednorodzinnych, domków siedliskowych Dodatkowe informacje: media (woda,...

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł51,60 m² 12 771,32 zł/m²

Małgorzata Filipiak

Małgorzata Filipiak

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja: krzyki/partynice Ilość pokoi: 2 Metraż: 51,6 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 3/3 Dostępność : do uzgodnienia Na sprzedaż przytulne...

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł52,76 m² 10 974,22 zł/m²

Wojciech Wełyczko

Wojciech Wełyczko

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Lokalizacja: semaforowa 55 | Brochów (krzyki), wrocław Metraż: 52,76 m (w tym komórka lokatorska 3,29 m ) Kuchnia: otwarta, w formie aneksu...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij